Ostukorv0

Tagastamine

Kui ostetud toode teile mistahes põhjusel ei sobi, on teil õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema vigastamata kujul originaalpakendis, koos kõikide markeeringutega ja täiskomplektis. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Boonil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Boon vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Seepärast soovitame kauba kättesaamisel avada pakend võimalikult ettevaatlikult ning seda kahjustamata. Kauba transpordikulu ei kuulu tagastamisele.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks täitke Boon’i taganemisavalduse tüüpvorm (PDF) ning lisage täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde või saatke see meiliga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kirjas märkige üles tellitud kauba nimetus, arvenumber, maksmise kuupäev ning soovi korral tagastamise põhjus. Raha tagastame ülekandega samale pangakontole, millelt makse kauba eest laekus ning teeme seda 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.