Ostukorv0

Automaatne piimavahustuskann7
Automaatne piimavahustuskann2
Automaatne piimavahustuskann3
Automaatne piimavahustuskann4
Automaatne piimavahustuskann5
Automaatne piimavahustuskann6

Automaatne piimavahustuskann

Art. Nr.: 24019
JURA
99,00 €
Allahindus


Täiuslik piimavaht mõne hetkega

Automaatse piimavahustuskannuga saate kiiresti, lihtsalt ja laitmatult valmistada sametjast piimavahtu külmadele hõrgutistele, nagu näiteks latte frio või külm kakao. See sobitub täiuslikult JURA klassikalise disainiga ning on seega ideaalne lisa igale kohvimasinale ja asendamatu abikäsi kõikidele moekate kohvijookide sõpradele. Kannu on lihtne kasutada ning vaid ühe nupu abil valmib loetud sekundite jooksul külm, soe või kuum piimavaht.

Automaatne piimavahustuskann-1

Lai valik retsepte

Mis puutub põnevatesse jookidesse, siis võite kujutlusvõimele vaba voli anda! Leiutage isiklikke retsepte või ammutage inspiratsiooni ajakirjadest, kokasaadetest või retseptiraamatutest. JURA automaatne piimavahustuskann aitab teil alati täiusliku tulemuse saavutada, ükskõik kas valmistate latte macchiato't, kuuma või külma kakaod või selliseid moekaid kohvijooke nagu frappe ja chai latte.

Automaatne piimavahustuskann-2

Külm vaht või kuum piim

Vahustuskannus olevat otsakut ajab ringi vaikne elektrimootor, mis piimaga kokku ei puutu. Vaid loetud hetkedega valmib täiuslik peen piimavaht just nii, nagu soovisite – kas külma, sooja või kuumana. Kui tahate piima vaid kuumutada, ei lase kuumutusotsak piimal kõrbema minna.

Automaatne piimavahustuskann-3

Lihtne ühe nupuga juhtimine

Külma, sooja või kuuma piimavahu valimiseks tuleb vajutada nuppu kas üks, kaks või kolm korda. Enesestmõistetavad ikoonid osutavad valitud valmistusviisile. Vahustuskannu on ka väga kerge puhastada: magnetjõul töötavat kannu võib vee all loputada.

Automaatne piimavahustuskann-4

Kompaktne

Toitejuhe ja otsakud mahuvad põhja all olevatesse pesadesse ning seega on piimavahustuskannu mugav koos selle lisadega hoiustada.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.