Ostukorv0

Ettevõttest

Boon on üks suurima tootevalikuga kohvi, JURA espressomasinate ja kohvimasinate ning JURA lisa- ja hooldustarvikute pakkujaid Eestis. Meie tootevalikust leiab nii kohvi igale maitsele kui ka JURA espressomasinaid ja kohvimasinaid koju, kohvikusse ja kontorisse.

Meie eesmärk on tutvustada maailma eri paikade kohvikultuuri ning tekitada suuremat huvi kohviteemade vastu üldse. Me usume, et kohv on midagi palju enamat kui hommikune ärataja või tuline turgutaja pingelise tööpäeva keskel – kohv, see on terve maailm. Just seepärast on meie eesmärgiks vahendada parima kvaliteediga kohvi ja parimaid JURA espressomasinaid ja kohvimasinaid.

Kohvitootjad, keda Boon esindab ja kelle toodangut teile pakub, on mitmeaastase töö tulemusena välja valitud sadade seast. Enamus neist kohvisortidest on ka kahesaja International Coffee Tasting võistluse degustaatori poolt kuldmedali vääriliseks tunnistatud. Me lähtume põhimõttest, et meilt ostetud kohvioad peavad ostjani jõudes olema nii värsked kui vähegi võimalik. Seetõttu proovime hoida laos just nii palju kohvi kui vajalik ja nii minimaalselt, kui võimalik – ainult sel viisil saame teile pakkuda kohvi, mis on alati värske, ehk tulnud otse meie tootjate röstimisahjudest.

Kõik meie e-poes pakutavad JURA espressomasinad ja kohvimasinad on läbinud range kvaliteedikontrolli tootja juures ning kindluse mõttes ka Boon’i oma spetsialistide käe all. Ainult nii saame olla kindlad, et meie müüdud kohvitehnika on teieni jõudes kasutusvalmis ja tippkorras.

Boon OÜ on JURA ametlik internetimüüja ja autoriõigusega kaitstud tootemärgi „JURA VOLITATUD INTERNETIMÜÜJA” kasutaja. Kuulume ka Eesti e-kaubanduse liidu liikmete hulka ning omame õigust kasutada kvaliteedimärki “Turvaline ostukoht”.

Helistage või kirjutage meile, meil on rõõm olla teile abiks nii kohvi tellimisel kui ka sobivaima JURA espressomasina või kohvimasina väljavalimisel. Ja kui uue JURA espressomasina või kohvimasina ostmiseks rahalisi vahendeid napib, siis saame ka siin aidata. Koostöös liisinguteenuste pakkujatega leiame teile sobiva lahenduse.

Rene Paats

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.