Ostukorv0

JURA X6_1
JURA X6_2
JURA X6_3
JURA X6_4

Kohvimasin JURA X6

Art. Nr.: 15154
JURA
2 268,00 €
Allahindus

  • Kuni 50 tassi päevas
  • Programmeerituid kohvijooke: 12
  • Kohvikanguse astmeid: 10
  • Veepaagi maht: 5 L
  • Oamahuti: 500 g
  • Jäätmesahtel: 40 tassi
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 205,67 € /kuus
(24 kuud) 110,94 € /kuus
(36 kuud) 79,62 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Töökindel ja professionaalne lahendus musta kohvi ja teevee valmistamiseks

Kui vajate kohvimasinat, millega saab valmistada musta kohvi, esmaklassilist kannukohvi ja kahe eri temperatuuriga teevett, siis on X6 parim lahendus. Tänu lihtsale tööpõhimõttele sobib see iseäranis hästi iseteeninduslikuks kasutamiseks, näiteks töötajatele või külalistele. Kohvimasina X6 ekraanil saab kõik kohvijoogid paigutada eri kohale. Tänu suurele veepaagile ja värske vee komplektile, mille saab lisada pärast paigaldust, sobib X6 ühtviisi hästi kasutamiseks nii eri kohtades kui ka statsionaarselt.

S8 feature

Tipptasemel tehnoloogia tagab ideaalse naudingu

Uuenduslik AromaG3 jahvati peenestab kohvioad eraldi iga joogi jaoks, tagades täpselt õige jahvatusastme. See töötab kiiresti ja täpselt ning säilitab ubade rikkaliku aroomi. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab väikeste kohvijookide korral optimaalse tõmbeaja ning võimaldab valmistada enneolematult maitsvat ristretto’t ja espressot.

Kõik juhtnupud paiknevad X6 esiküljel ning on hästi nähtavad ja käepärase asetusega. Ka veepaaki ja oamahutit saab täita seadme esiküljelt. Et vältida seadme omavolilist käsitsemist, on standardmudeli veepaak ja oamahuti lukustatavad. Vedeliku- ja kohvipaksusahtel on ergonoomilise disainiga ning neid saab ühe käega välja tõmmata, tänu millele käib nende tühjendamine kiiresti ja tõhusalt.

Juhtnupud tõstavad esile seadme lihtsat tööpõhimõtet. Tänu püstisele TFT-ekraanile ning suurtele ja arusaadavatele valmistusnuppudele on seadme kasutamine kerge isegi nende jaoks, kes pole seda enne teinud. Valmistus- ja hooldusnupud saab blokeerida, et vältida seadme omavolilist ümberprogrammeerimist või juhuslikku töölehakkamist puhastamise ajal.

S8 feature

TÜVi nõuetele vastav hügieenigarantii

Kohvimasina X6 hooldamine on sama lihtne kui selle kasutamine. Sisseehitatud loputus- ja puhastusprogrammid tagavad JURA originaalhooldustoodete kasutamisel vastavuse TÜVi sertifikaadi hügieeni- ja puhtusnõuetele.

S8 feature

Sama isikupärane kui Sinu eelistused

X6 jaoks on olemas hulk spetsiaalselt JURA professionaalsetele kohvimasinatele mõeldud lisatarvikuid, näiteks nagu värske vee komplekt, tassisoojendi ja arveldussüsteem, et pakkuda terviklikke ja eritellimusel valmistatud kohvilahendusi.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.