Ostukorv0

platin14
platin27
platin31
platin56

Kohvimasin JURA E8

Art. Nr.: 15084
JURA
1 049,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P)
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Mõõdud 28 X 35,1 X 43,9 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 79,71 € /kuus
(24 kuud) 43 € /kuus
(36 kuud) 30,86 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Maailma esimene P.E.P.®: impulss-tõmbeprotsess

JURA uus E-seeria viib kohvinaudingud uuele tasemele ja on igas mõttes murranguline. Espresso tõmbeprotsess on viidud täiuseni. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) on maailmas ainulaadne. See tagab optimaalse tõmbeaja ja toob isegi väga väikeste kohvijookide valmistamisel esile parimad maitseomadused.
Filter CLARIS Smart hoolitseb selle eest, et iga tassitäis kohvi valmiks parima kvaliteediga veest. Filtri kasutamine on enneolematult lihtne, sest nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab filtri olemasolu automaatselt.

e8 feature 1

Üleilmne uuendus: P.E.P.® silmapaistva kvaliteediga espresso valmistamiseks

Erakordse kohvi saladus peitub selle valmistusviisis. JURA on espresso tõmbeprotsessi viinud täiuseni, mis võimaldab kohvimasinal E8 kohvijooke valmistada silmapaistvalt professionaalse kvaliteediga. Kuueastmeline veski AromaG3 jahvatab oad ideaalselt peeneks. Veski jahvatab oad alati värskelt ja kiiresti, kuid samas õrnalt, et säilitada aroom. Reguleeritava tõmbekambri maht on 5–16 grammi ning see tagab optimaalsed tõmbetingimused. JURA väljatöötatud impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja. Väikese espresso valmistamisel pressitakse kuum vesi lühikeste ajavahemike järel läbi kohvipulbri. Tänu sellele avanevad kohvi aroomid paremini. Kaheksaastmeliselt reguleeritav kangus võimaldab kohvisõpradel valmistada täpselt enda eelistustele vastavaid jooke. Cappuccino valmistamisel tagab uuenduslik peene vahu tehnoloogia õhkkerge peene piimavahu. Tulemus on hämmastav!

e8 feature 3

Nutikas veesüsteem tuvastab filtri olemasolu automaatselt

Filter CLARIS hoolitseb selle eest, et iga tassitäis kohvi valmiks parima kvaliteediga veest. Samuti kaitseb filter kohvimasinat katlakivi eest ning eemaldab veest kohvi lõhnale ja maitsele halvasti mõjuvad ained (nagu raskmetallid või kloor). Filtri ja selle omaduste võimalikult hästi ära kasutamiseks töötas JURA välja nutika veesüsteemi (I.W.S.®). Filter ja kohvimasin on RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Filter tuvastatakse automaatselt, mis teeb filtri kasutamise enneolematult lihtsaks ja kindlaks.

e8 feature 2

JURA viib kasutuslihtsuse uuele tasemele

Kui soovid oma lemmikkohvi kiiresti valmis teha, on E8 ideaalne valik. Espresso, kohvi, cappuccino ja piimavahu funktsioonide nupud asuvad mugavalt esipaneelil. E8 suudab korraga valmistada ka kaks espressot või kohvi. Tänu moodsale TFT-värviekraanile on masina kasutamine ülimalt lihtne. Suure oamahuti maht on 280 grammi, mis võimaldab kohvi nautida katkematult. Spetsiaalne aroomikate hoiab oad värskena. Suur 1,9-liitrine veepaak, mida saab mugavalt täita eestpoolt, tähendab seda, et vett jagub kauemaks. Selged sümmeetrilised vormid, harmoonilised jooned ja tähelepanu pööramine üksikasjadele annavad masinale elegantse ja esteetilise väljanägemise, mis sobib igasse kööki. Masina maitsekas kujundus avaldab muljet ka aastate pärast.

e8 feature 4

Täielik puhtus

Selle moodsa automaatse espressomasina puhastamine on sama lihtne kui maitsva kohvijoogi valmistamine. Sisseehitatud loputus- ja puhastusprogramme saab käivitada ühe nupuvajutusega ning need hoiavad masina laitmatult puhtana. Nõudepesumasinas pestavat piimatila saab nüüd hõlpsalt ja kiiresti vahetada. Täielik puhtus ja ideaalne piimavaht on tagatud igal ajal.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.