Ostukorv0

01267
02878
03524
04465

Kohvimasin JURA A7

Art. Nr.: 15125
JURA
949,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 15 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)
  • Topeltkiire AromaG3 veski
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 23 X 32,3 X 44,5 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 86,06 € /kuus
(24 kuud) 46,42 € /kuus
(36 kuud) 33,32 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Innovatsiooni tippklass P.E.P.®: impulss-tõmbeprotsess

Elegantne A7 paneb oma suure kohvijookide valiku, erilise kohvikvaliteedi, intuitiivse kasutusviisi ja kompaktsusega kohvijoojad enesesse armuma. Trendikat valget masinat rõhutavad väljapaistvad, selged ja noolsirged kujundusjooned teevad sellest toote, mida hea disaini austajad ihaldavad. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja ning parima aroomi isegi väikeste kohvijookide puhul.

Nagu üks tõeline ühepuutefunktsiooniga masin, on ka JURA kompaktseeriasse kuuluv A7 meister kõiges, alates latte macchiato, cappuccino ja piimavahu valmistamisest ning lõpetades kohvi, espresso või kuuma veega – seda kõike vaid ühe nupuvajutusega. Samuti on see tänu oma energiasäästurežiimile eeskujulik energiatõhususe poolest.

impressa a7

Innovatsiooni tippklass P.E.P.®: täiuslik espresso tänu impulss-tõmbeprotsessile

JURA on lühikeste kohvijookide tõmbeprotsessi täiuslikuks lihvinud. Seetõttu on A7-ga valmistatud joogid sama hõrgud nagu parimates kohvikutes. Mitme astmeline AromaG3 veski tagab kohvi optimaalse jahvatuse. See jahvatab oad alati värskelt ja kiiresti, säilitades kõik maitse- ja lõhnaomadused. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 6 – 10 g kohvipulbrit ja tagab alati ideaalsed tõmbetingimused. Tänu JURA väljatöötatud impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) on tõmbeaeg optimaalne. Ristretto või espresso valmistamisel pressitakse kuum vesi läbi jahvatatud kohvi lühikeste intervallidega. See võimaldab kohvi maitse intensiivsusel täielikult välja kujuneda. Kaheksa kohvikanguse taset võimaldavad kohvisõpradel valmistada just oma soovidele vastava joogi.

impressa a7

Maksimaalne aroom vaid ühe nupuvajutusega isegi kahe kohvijoogi valmistamisel

Olenemata sellest, kas valmistate korraga ühe või kaks tassi kohvi, tagab A7 alati parima maitseelamuse. Ühe nupuvajutusega jahvatab AromaG3veski kohvioad poole kiiremini, kuid hoiab alles suurepärase maitse. Espresso või kohv valmistatakse optimaalsetes tõmbetingimustes ja enne tassi voolamist kroonitakse rikkaliku, ent õrna crema'ga.

impressa a7

Terve hulk kohvijooke ühe nupuvajutusega

Ühepuutefunktsiooniga A7 valmistab tervet hulka mitmekesiseid kohvijooke. Põnevad piima ja piimavahuga joogid nagu latte macchiato või cappuccino valmivad kergesti ühe nupuvajutusega. Piimavahu valmistamine on ülimalt lihtne. Täiustatud peene vahu tehnoloogia tagab peene piimavahu, mis on iga kord sulgkerge. Elegantset reguleeritava kõrgusega topelttila saab sobitada kõigi tavapäraste tasside ja klaasidega.

impressa a7

Kohv peaks pakkuma nii silmailu kui ka maitseelamusi

Moodne valge A7 on igasugusel taustal maitsekuse ülim avaldus. Minimalistlik disain, milles on ühendatud kõrgläige ja matt toon ning täiuslikud kroomitud detailid, teevad sellest väljapaistva espressomasina.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.