JURA_E8_Platinum-2
JURA_E8_Platinum-1
JURA_E8_Platinum-3

Kohvimasin JURA E8 Platinum

Art. Nr.: 15247
JURA
1 090,00 €
Allahindus

  • Päevane jõudlus 30 tassi
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P)
  • 15 programmeeritud kohvijooki
  • Peene vahu piimavahusti
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Mõõdud 28 X 34,6 X 44,4 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 99,66 € /kuus
(24 kuud) 53,76 € /kuus
(36 kuud) 38,56 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Loodud täiuslikuks kohvielamuseks

JURA läbi aegade enimmüüdud ja populaarseimat täisautomaatse kohvimasinat on nüüd veelgi mugavam ning lihtsam kasutada. Uus JURA E8 pakub suuremat kohvijookide valikut ja näeb väga stiilne välja.
Impulss tõmbeprotsess (P.E.P.) optimeerib kohvi tõmbamisaega ja tagab kohvijookidele maksimaalse aromaatsuse.
Uusima JURA tehnoloogiaga varustatud uue põlvkonna E8-ga saab valmistada vaid ühe nupuvajutusega muljetavaldavalt 15 erinevat kohvijooki.
Kohvimasina esiküljel paiknevad nupud ja suur, värviline TFT-ekraan, muudavad selle kasutamise uskumatult lihtsaks. Sisseehitatud hooldusprogrammid teevad masina hooldamise lihtsaks ning aitavad seda puhtana hoida. CLARIS Smart filter hoiab optimaalset veekvaliteeti ja tagab maitse puhtuse.

e8 feature 1

Uue generatsiooni piimavahustaja

Uue generatsiooni piimavahustaja G2 on valmistatud parimatest materjalidest ja näeb välja nagu tõelise profiklassi piimavahustaja. Uue generatsiooni piimavhustaja valmistab iga kord cappucino'le ja teistele piimavahuga kohvijookidele mõnusalt paksu ja kreemja vahukihi.

e8 feature 3

Poole suurem joogivalik

JURA on oma populaarseimat kohvimasinat E8 enamgi täiustanud. E8-ga saab nüüd ühe nupuvajutusega valmistada kokku 15 erinevat kohvijooki. Lisandunud kuuma vee valmistamise võimalus rohelise tee jaoks.

e8 feature 2

Täiuslik disain

E8 selgejoonelist disaini rõhutab reljeefse kujundusega veemahuti. Täiusliku kohvi valmimist on uue kroomitud tassialuse taustal lausa rõõm jälgida. JURA E8 ilu pole üksnes detailides, see jätab ka üldiselt surepäraselt elegantse mulje.

e8 feature 4

E8-ga valmistatud kohvijookidega jääb rahule ka kõige nõudlikum kohvigurmaan

Tänu hulgalistele uudsetele tehnilistele lahendustele valmivad nii varasemad lemmikud kui ka trendikad uued kohvijoogid kiiresti ja kvaliteetselt. AromaG3 veski on võrreldes eelmise mudeliga kaks korda kiirem, kuid säilitab kohviubade hõrgu aroomi. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.) valmistab kangeid kohvijooke optimaalse kiirusega ning valminud kohv pakub tõelist maitseelamust.