Ostukorv0

Caffen

logo caffenCaffeni ajalugu algas 1955. aastal iidse Partenopee linna südames. Meeletust kirest kohvi vastu otsustas Don Luigi Percuoco asutada ettevõtte, mis suudaks pakkuda unikaalse ja võrratu maitsega kohvi. Don Luigi Percuoco võttis ette reisi ümber maailma, et leida parimad toorkohvi sordid ja katsetas erinevaid röstimise meetoteid ja segusid, et leida kohv, mis oleks eksimatult erilise maitsega ja mis oleks tüüpiline Napoli traditsioonidele.

caffenDon Luigi Percuoco eesmärgiks on alati olnud Itaalia Espressole omaste maitsete ja aroomide täiuslikkus. Ja just sel põhjusel on läbi terve röstimiskoja ajaloo valitud ainult parimaid kohviube.

Nii on ka ettevõtte missiooniks viia unikaalse Itaalia Espresso aroom täiusliku tasemeni, kasutades selleks ainult hoolikalt valitud tipptasemel kohviube ja röstides eri päritolu ube enne kokkusegamist üksteisest eraldi.

Ainult nii on hoitud tasakaalu ettevõtte kahe põhitõe vahel - ühest küljest käsitöö ja põlvest-põlve edasi antud traditsioonid ning teisalt pidev tehnoloogiline innovatsioon - ja seda tasakaalu on tunda ka Caffen kohvi aroomis ja maitses, mida on premeeritud Italian Espresso sertifikaadiga ning International Coffee Tasting kohvidegustatsiooni kuldmedalitega.caffen total

Täna on Caffeni kohv üks hinnatuimaid kohvisid üle maailma.

Caffen GOLDEN BAR ja GOLDEN MAXIMA - International Coffee Tasting 2006 ja 2010 aastal kuldmedali võitja.

Tänu toodangu kõrgele kvaliteedile pälvis Caffen oma GOLDEN BAR ja GOLDEN MAXIMA kohvisegude eest Itaalia Kohvisegude kategoorias kuldmedali, mis oli ka kõrgeimaks auhinnaks granuleeritud Itaalia Espresso eest, mis omistati Caffenile 2006 ja 2010. aastal Rahvusvahelise Kohvidegusteerimise instituudi poolt.

Tootesertifikaadid

Espresso ItalianoEspressole võib julgelt omistada Itaalia kultuuri ja loovusmeisterlikkuse globaalse suursaadiku tiitli. Aga nagu sellesarnaste toodetega teinekord ikka teinekord juhtub, ei osata Espressot õigesti valmistada ja serveerida, mille tulemusena kohvijook, mis peaks pakkuma ülimat naudingut, tekitab hoopis pettumust ja rahulolematust. Just sellele mõeldes otsustas Itaalia Rahvuslik Espressoinstituut 1998. aastal asuda Itaalia rahvusliku aarde kaitsele ja luua sertifitseerimissüsteem, mis lubab kasutada vaid spetsiaalseid kohvisegusid, kõrgetasemelist tehnilist sisseseadet ja asjatundlikke masinaoperaatoreid.

Caffen Golden Maxima HoReCa sektorile mõeldud kohvisegule on omistatud 2009 aastal Itaalia Rahvuslikult Espressoinstituudilt vastavasisuline sertifikaat. See oluline auhind on märk sellest, et Caffen austab ja järgib väga spetsiifilisi Espressoinstituudi poolt määratud tingimusi, kaitseb ja edendab eheda Itaalia Espresso kuvandit, kasutab ainult valitud kohvisegusid, tasemel tehnilist sisseseadet ja muidugi ka kvalifitseeritud meeskonda, kes on läbinud "Itaalia Espressospetsialisti" kursused.

2009 aastal pälvis Caffen Itaalia Espresso sertifikaadi:

Telli Caffen'i kohvi siit

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.