Ostukorv0

Caffè Paranà

Kogemustest õppimise kunst

parana logoTorrefazione Parana lugu räägib meile kaugetest aroomidest, mida õrnad tuuleiilid on parimate kohviistanduste kohalt endaga kaasas kandnud. Aga mis peamine, see lugu räägib meile peenest kunstist, mida Gianelli perekond on läbi aegade viimistlenud - kunstist, kuidas neidsamu aroome hoida lahutamatu osana oma kaubamärgi juures.

Pole vist vaja isegi mainida, et just seepärast on iga kohviröstimise faasi juures tähtis kogenud meistri juuresolek, kelle oskused ja teadmised pole mitte teoreetilised, vaid on saadud praktilisel kujul põlvest-põlve edasi antava rituaalina ning mida aeg on veelgi täiuslikumaks viimistlenud. Torrefazione Parana saladus seisneb suuresti ootuses - täpsemalt öeldes selles, et kuidas õppida seda ootust nautima ja armastama. Ja olgem ka ausad, ainult siis, kui oad on jõudnud täpselt õige röstimise hetkeni, on nad valmis andma Parana Coffee segule selle ainukordse, endassehaarava ja täiusliku maitse, mis oli ootust ja ootamist väärt.

Aroom, mis ei tunne piire

Juba aastaid hoolitseb Caffe Paranà selle eest, et kõige ehedamad "Valmistatud Itaalias" traditsioonidega tooted jõuaksid ehedal kujul kõikjale maailmas. Kohvi ja kohvijoomise kombed võivad aga riikide lõikes üksteisest kardinaalselt erineda. Ja just seepärast ongi Caffe Paranà võtnud oma eesmärgiks anda alati edasi neid õigeid väärtusi, mis on teinud Itaaliast kohvi kodumaa. Traditsioonid, teadmised ja pidev püüdlus veelgi kõrgema kvaliteedi poole on ainult mõned detailid Caffe Paranà eduloo juures. Ja mainekad auhinnad nii kodu- kui ka välismaiste müügitulemuste eest on ideaalseks visiitkaardiks, mis seda pühendumust peegeldavad.

paranaHarmooniline segu olevikust ja minevikust

Juba 1960. aastast alates valib Caffee Paranà parimad kohvioad, et pakkuda aroome ja maitseid maailma hinnatumatest kohviistandustest.

Ekspertide valik

Caffe Paranà ESPRESSO ITALIANO - International Coffee Tasting 2008 ja 2013 aastal kuldmedali võitja.

Tänu toodangu kõrgele kvaliteedile pälvis Caffe Paranà oma ESPRESSO ITALIANO kohvisegu eest Itaalia Kohvisegude kategoorias kuldmedali, mis oli ka kõrgeimaks auhinnaks granuleeritud Itaalia Espresso eest, mis omistati Caffe Paranà'le 2008 ja 2013. aastal Rahvusvahelise Kohvidegusteerimise instituudi poolt.

Tootesertifikaadid

Espresso ItalianoEspressole võib julgelt omistada Itaalia kultuuri ja loovusmeisterlikkuse globaalse suursaadiku tiitli. Aga nagu sellesarnaste toodetega teinekord ikka teinekord juhtub, ei osata Espressot õigesti valmistada ja serveerida, mille tulemusena kohvijook, mis peaks pakkuma ülimat naudingut, tekitab hoopis pettumust ja rahulolematust. Just sellele mõeldes otsustas Itaalia Rahvuslik Espressoinstituut 1998. aastal asuda Itaalia rahvusliku aarde kaitsele ja luua sertifitseerimissüsteem, mis lubab kasutada vaid spetsiaalseid kohvisegusid, kõrgetasemelist tehnilist sisseseadet ja asjatundlikke masinaoperaatoreid.

Parana Espresso Italiano ja Extra Bar Premium HoReCa sektorile mõeldud kohvisegudele on omistatud 2009 aastal Itaalia Rahvuslikult Espressoinstituudilt vastavasisulised sertifikaadid. See oluline auhind on märk sellest, et Parana austab ja järgib väga spetsiifilisi Espressoinstituudi poolt määratud tingimusi, kaitseb ja edendab eheda Itaalia Espresso kuvandit, kasutab ainult valitud kohvisegusid, tasemel tehnilist sisseseadet ja muidugi ka kvalifitseeritud meeskonda, kes on läbinud "Itaalia Espressospetsialisti" kursused.

2009 aastal pälvisid järgmised Parana tooted Itaalia Espresso sertifikaadi:

Telli Parana kohvi siit

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.