Ostukorv0

Boon’i kohviblogi

Siit saab lugeda huvitavaid artikleid kohvist ja kohvimasinatest. Tahame tutvustada teile maailma eri paikade kohvikultuuri ning tekitada suuremat huvi kohviteemade vastu üldse. Loodame, et leiate siit abi nii kohvi kui sobivaima JURA espresso- ja kohvimasina valimisel. Samuti kasulikke nõuandeid ja nippe JURA espresso- ja kohvimasinate hooldamist ning kasutamist puudutavates küsimustes.

Õdusaid hommikuid ja tegusaid päevi Sinu lemmikkohvi seltsis!

Õdusaid hommikuid ja tegusaid päevi Sinu lemmikkohvi seltsis!

Kohvi on nagu tintjasmust öö ja kohvikoor on nagu äsja silmapiirile ilmunud päike, mis üksteisega kokku puutudes kumavaks koidikuks segunevad. 

Ja isegi siis, kui öö varjust paistma hakanud taevas on tinahall, on see esimene tassitäis jumaliku maitsega Universal Royal'i kohviubadest valminud jooki kõige kõledamate hommikute päästja, mis ka kõige läbitungimatute pilvede tagant päikest nägema paneb. 

Oma kuuma ja sametise puudutusega äratab ta su unised huuled ja annab märku, et on aeg oma eile unistatud unistused ja öösel nähtud uned tegelikkuseks teha.


Soovid rohkem teada saada Universal Royali ubade kohta?

Maitsenaudinguterohkeid kohvihommikuid!
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.