Ostukorv0

Boon’i kohviblogi

Siit saab lugeda huvitavaid artikleid kohvist ja kohvimasinatest. Tahame tutvustada teile maailma eri paikade kohvikultuuri ning tekitada suuremat huvi kohviteemade vastu üldse. Loodame, et leiate siit abi nii kohvi kui sobivaima JURA espresso- ja kohvimasina valimisel. Samuti kasulikke nõuandeid ja nippe JURA espresso- ja kohvimasinate hooldamist ning kasutamist puudutavates küsimustes.

LOE MILLISED ON HEA KOHVI VALMISTAMISE KULDREEGLID (OSA II)

LOE MILLISED ON HEA KOHVI VALMISTAMISE KULDREEGLID (OSA II)

Sule pakk sulguriga!

Kohv säilib kõige paremini pimedas, kuivas ja ühtlase temperatuuriga kohas. Kohv jäägu originaalpakendisse. Sule avatud pakk õhukindlalt sulguriga. Nii säilivad aroomid ja maitse parimal moel ja kaua.

Telli kohvipaki sulgur BOON-i e-poest.

Ideaalse piimavahu saladus on lihtne!

Kõige kvaliteetsema piimavahu saab 2,5 % või 3,5 % külmast ja värskest piimast. Rasvasem piim toob esile rikkalikuma maitse ning mida valgurikkam on piim, seda tihedam ja siidisem on vaht.

Vali õige tass!

Tassi suurus peab vastama kohvi, vee või piima kogusega mitte vastupidi. Paksu seinaga tassis püsib kohv ka kaua kuum. Jälgi tassi valimisel kohvimasina kohvikoguste seadistusi.

Kuidas teha head kohvi ehk koduse kohvitegemise 5 ...
LOE MILLISED ON HEA KOHVI VALMISTAMISE KULDREEGLID...
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.